Oda 3204, Bina, Guanhu Bahçesi, Binhu Yeni Bölgesi, Hefei Şehri, 230601, Anhui Eyaleti, Çin
Ana sayfa

Anhui Uniform Trading Co.Ltd

İyi ücretsiz örnekleri ve paket, alınan ürün iyi, ve kalite test sonucu harika. Her şey iyi gidiyor...

—— Luna Dow

Çok iyi iletişim ve servis, tüm sorunlar çözüldü, teklifimden memnun kaldım ve şirketiniz için küçük bir sipariş vereceğim. Yönetebileceğine inan!

—— Giovanna Nanfara

Kalıcı destek ve rehberiniz için teşekkürler. Yardımınız ve talimatınızla daha fazla pazar payı kazanıyorum.

—— Bay Aill Muhamand

İyi satış sonrası servis hizmetiniz için teşekkür ederiz. Mükemmel eğitim ve teknoloji destek bana çok yardımcı olur.

—— Bay Nicoletta Zara

Lütfen daha iyi fiyatlarla daha iyi cam ürünler geliştirin, böylece ürünlerinizi daha fazla müşteriye satabilir ve daha büyük pazarlar kazanabiliriz. Teşekkürler

—— Bay Suzi Hixon

Ben sohbet şimdi

Anhui Uniform Trading Co.Ltd

1 2 3 4 5 6 7 8
Anhui Uniform Trading Co.Ltd Anhui Uniform Trading Co.Ltd Anhui Uniform Trading Co.Ltd Anhui Uniform Trading Co.Ltd Anhui Uniform Trading Co.Ltd Anhui Uniform Trading Co.Ltd Anhui Uniform Trading Co.Ltd Anhui Uniform Trading Co.Ltd
DIŞ TİCARET Atölye DÖKÜMAN OFİSİ ATÖLYE MAKİNESİ 1 ATÖLYE MAKİNESİ 2 SATIŞ SÜRESİ AUTC SERGİ GÖRÜNÜMÜ Kalite kontrol

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Dağıtıcı/toptancı
Aracısı
İhracatçı
Şirket ticaret
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Üniforma
No. Çalışanları : 80~100
Yıllık satış : 5000000-10000000
Yıl kurulan : 2011
İhracat p.c : 70% - 80%
ANHUI UNIFORM TICARET CO., LTD. (AUTC) , 2011 yılında kurulan, güzel şehir Hefei, Anhui Pro., Çin, ulaşım rahat imkanlar bulunan uluslararası bir ticaret şirketi olarak. 20'den fazla profesyonel ekip hizmeti ile ticaret ortakları dünya çapında. AUTC, tüccarlar tarafından sadece dahili olarak değil, harici olarak da takdir edilen büyük ölçekli bir ticaret sistemine, iyi bir ticari itibara ve kurumsal güce sahiptir.

AUTC ağırlıklı olarak ihracat ile ilgilenir ve ürünlerin ticaretini aşağıdaki gibi işler, pazarlar 20'den fazla ülke ve bölgeye yayılmıştır:

AUTC-EP : Çevre temizlik ürünleri
iç mekan temizlik mühendisliği malzemeleri, zemin döner fırçaları, süpürge fırçaları, zemin yıkama fırçaları, halı fırçaları, kar fırçaları,
AUTC-GP : Cam derin işleme ürünleri
Ultra net temperli cam, borosilikat cam, optik cam, cam ışık kılavuzu, cam prizma, cam mercek, cam kanat, pencere camı, kaplama merceği, LCD, dokunmatik ekran, dokunmatik panel
AUTC-HP : Sağlık ürünleri
ortopedik implantlar, dental alet, cerrahi alet, tek kullanımlık cihaz, hastane yatağı, hastane ekipmanı
AUTC-IP : Endüstriyel parçalar
buzdolabı parçaları, yıkama parçaları, tel fırçalar, dikişsiz gaz silindir, manyetik malzemeler,
kalıcı mıknatıs Fe, alüminyum levha, alüminyum tüp, bakır tüp
AUTC-LP : Emek koruyucu ekipman
Güvenlik ayakkabıları, koruyucu botlar, koruyucu eldivenler, koruyucu giysi, koruyucu elbise
AUTC-NP : Ağ iletişim aksesuarları
ağ dolapları, telekomünikasyon aksesuarları
AUTC-TP : Nakliye ambalaj malzemeleri
ahşap palet, plastik paletler, geçiş kutusu, plastik sirkülasyon kutuları, dokunmamış kumaş çanta, alışveriş torbaları, alüminyum folyo bant, akrilik köpük bant, çift taraflı bant, çift yapışkan bant, ambalaj filmi, kağıt rulo çekirdek
AUTC, tüm dünyada birçok yabancı ülke müşterisi tarafından iyi bilinir ve kabul edilir. AUTC'nin profesyonel satış ve kalite ekibi yüksek verimli, keskin zekâlı, dürüst ve güvenilirdir. Size kaliteli ve ucuz ürünler ve özenli bir hizmet sunacağımız taahhüdünü veriyoruz.

Mükemmel Optik Cam, dünyanın en iyi profesyonel yetenek ve teknolojisini bir araya getirir, yüksek nitelikli uluslararası personele sahiptir. Yeni ürün geliştirmeden ürün tasarımına, ürün testine kadar teknik hizmetler profesyonel ve teknik personel tarafından tamamlanmaktadır. Biz Şangay ve Jiangsu City, yurtiçinde ve yurtdışında yüksek öğrenim ve araştırma kurumlarının tanınmış kurumları, uluslararası ileri düzeyde temel teknolojik başarılar ve teknik göstergeler bir dizi iki Ar-Ge tabanı var.

Optik Camın kalitesini ve stabilitesini sağlamak için, Yüksek hassasiyetli optik geçirgenlik ölçüm cihazı LS102, Optik cam RHBS - 32 - bir el ° OE değer test cihazı, Tam otomatik iplik kesici, Optik cam dahil olmak üzere en gelişmiş üretim ve test ekipmanlarını kullanıyoruz ıslatma Açı test cihazı, MTL şaft ölçüm cihazı, Ultrasonik kalınlık ölçer, Yüzey Pürüzlülük cihazı, UV-görünür spektrofotometre, Spektrometre, Malzeme stres test makinesi , Termal şok test makinesi.
Müşterilerimize uygun fiyatlı, yüksek kaliteli ürün sunuyoruz. Asya'nın avantajlarını elde etmek için kalite ve maliyet, Almanya'dan ana üretim ekipmanlarının temini ve Çin'de üretim ve üretim açısından tam fayda. Optik Cam'ın 11 yıllık performansımızı kanıtlamak için Çin'deki en iyi Hammaddeleri ve üretim süreçlerini ve kalite ve yenilikçiliğin sağlam bir kaydını kullandık.

Kaliteli ürün performansı ve iyi bir üne, ürünlerimiz sadece çin'de başarılı satış, ve ihraç edilmiştir fazla 120 ülke ve bölgelerde, dahil: almanya, japonya, italya, Rusya, japonya, güney kore, türkiye, brezilya , Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve diğer ülkelerde, ürünler büyük bir karşılama ve övgü tabidir.

Hedefimiz basit: En iyi camı en iyi fiyatlarla satmak ve sektör lideri müşteri hizmeti sunmak. Müşterilerimizin her birini bizzat tanıyoruz ve işimizin en değerli parçasının, başkalarının hedeflerine ulaşmasına yardımcı olmak için Mükemmel Bitmiş Ürün olduğunu nasıl keşfedeceğimizi biliyoruz.

Ürünlerimiz hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin! Biz sorularınızı bekliyoruz ve sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

İletişim bilgileri
Anhui Uniform Trading Co.Ltd

Tel: 86-551-62992423

Faks: 86-551-62992423

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)